KONST / Litografier / Färglitografi 16428011
nr 1642 8011
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 168/250, mm65x50 cm, yttermått inklusive ram: 87x66 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:03:55
100 kr
250 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin